nasznowydom.pl

"Nasz Nowy Dom" w Telewizji Polsat

Program "Nasz Nowy Dom" w Telewizji Polsat
Jak podaje strona tvpolsat.info, w Telewizji Polsat rozpocznie się emisja nowego programu pt. "Nasz Nowy Dom". Zbieżność tytułu programu z nazwą naszego serwisu internetowego jest czysto przypadkowa :)

W programie będziemy mogli obserwować, jak przez tydzień można odmienić czyjeś życie remontując jego dom. Zobaczymy zwykłe rodziny, które mieszkają w trudnych warunkach i potrzebują pomocy. Program poprowadzi znana polska prezenterka - Katarzyna Dowbor. Emisja pierwszego odcinka jest zaplanowana na niedzielę, 29 września o godzinie 17:45.

Autorzy programu "Nasz Nowy Dom" będą docierać do rodzin, których mieszkania i domy potrzebują niezwłocznego remontu. Widzowie poznają historie bohaterów i wydarzenia, które doprowadziły ich do trudnej sytuacji. Zobaczymy, jak dzięki pomocy realizatorów programu spełniają się marzenia zwykłych ludzi o pokoju dla dziecka czy odnowionej łazience.

Producenci obiecują widzom i uczestnikom programu wiele niespodzianek. W programie zobaczymy, jak należy przygotować i realizować prace remontowe będąc pod presją czasu. Widzowie obejrzą wyścig z czasem i narastającymi trudnościami, które przecież przy remoncie muszą się pojawić. Na zakończenie każdego z 10 odcinków zobaczymy powrót rodziny do odnowionych domów. Będą zaskoczenia, radość, wzruszenia i szczęście ze spełnienia czyjegoś marzenia.

Nasznowydom.pl zachęca do obejrzenia programu "Nasz Nowy Dom" w Polsacie!
 

Zdjęcia z budowy

Ta witryna używa plików cookies do realizacji usług reklamowych, statystycznych oraz dostosowania witryny do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z witryny wyrażasz na to zgodę. W przeglądarce internetowej można określić warunki przechowywania i dostępu do cookies.

Dobra książka